DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71924/30/P0

Philips

70Kč běžná cena 199Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71924/30/P0

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71924/30/P0

  Dětská bateriová noční LED lampička s oblíbeným Stormtrooperem pro milovníky Star Wars v černo-šedém provedení. Lampička je malá, přenosná a ideální jako orientační jemné noční světlo. Je možné ji umístit kamkoli chcete, nebo ji snadno připevněte na stěnu. Jednoduchým stlačením lampičku rozsvítíte nebo zhasnete, případně po 15 min. svitu sama automaticky zhasne a tím šetří baterie. Svítidlo zůstává při svitu stále chladné a je tak zcela bezpečné pro děti. Vysoce kvalitní úsporné teplé bílé světlo

  * Povinné položky

  Dětská bateriová noční LED lampička s oblíbeným Stormtrooperem pro milovníky Star Wars v černo-šedém provedení. Lampička je malá, přenosná a ideální jako orientační jemné noční světlo. Je možné ji umístit kamkoli chcete, nebo ji snadno připevněte na stěnu. Jednoduchým stlačením lampičku rozsvítíte nebo zhasnete, případně po 15 min. svitu sama automaticky zhasne a tím šetří baterie. Svítidlo zůstává při svitu stále chladné a je tak zcela bezpečné pro děti. Vysoce kvalitní úsporné teplé bílé světlo zajišťuje integrovaný LED zdroj s max. příkonem 1x0,3 W, který je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Lampičku není možné nabíjet ze sítě. Zdrojem energie jsou 2xAAA 1.5V baterie, které nejsou součástí balení. Stupeň krytí má hodnotu IP20 pro použití v interiéru.


    


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A++
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva černá/ šedá
  Hloubka 36 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x0,3 W LED
  Napájení 2xAAA 1.5V baterie (nejsou součástí balení)
  Šířka 111 mm
  Světelný tok 5 lm
  Výška 111 mm
  Životnost až 1 500 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.