DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA DISNEY MICKEY MOUSE 71883/32/P0

Philips

881Kč běžná cena 979Kč

Zboží je dostupné na objednávku (2 - 3 týdny)

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA DISNEY MICKEY MOUSE 71883/32/P0

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA DISNEY MICKEY MOUSE 71883/32/P0

  Hravá noční LED lampička ve tvaru roztomilé postavičky myšáka Mickeyho z nejznámějších příběhů produkce Disney - Mickey Mouse. 3D plastový měkký kamarád SoftPal je přenosný a může sloužit i jako jemné orientační noční světlo, které si děti zamilují a skvěle jim padne do ručičky. Figurka je vysoká téměř 16 cm. Snadným pohybem ruky jej rozsvítíte nebo zhasnete. Pokud je připojen nabíjecí kabel, po 10 min svitu se intenzita světla zmírní o 70 % a lampička svítí dál jemným nočním světle...

  * Povinné položky

  Hravá noční LED lampička ve tvaru roztomilé postavičky myšáka Mickeyho z nejznámějších příběhů produkce Disney - Mickey Mouse3D plastový měkký kamarád SoftPal je přenosný a může sloužit i jako jemné orientační noční světlo, které si děti zamilují a skvěle jim padne do ručičky. Figurka je vysoká téměř 16 cm. Snadným pohybem ruky jej rozsvítíte nebo zhasnete. Pokud je připojen nabíjecí kabel, po 10 min svitu se intenzita světla zmírní o 70 % a lampička svítí dál jemným nočním světlem. Zapnete-li lampičku, která není v síti, pak svítí intenzivněji a po 15 min se automaticky sama vypne. Toto mohou děti opakovat při plném nabití baterií až 16x. Nabíjí  se pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Trafo do sítě není součástí dodávky. Pokud jsou nabíjecí baterie uvnitř lampy zcela vybité, celý proces nabíjení trvá až 2,5 h. Vysoce kvalitní úsporné hřejivé bílé světlo zajišťují výkonné LED diody s maximálním příkonem 1x0,1W s dlouhou životností. Zdroj je součástí svítidla a nelze ho měnit. Lampička zůstává i při dlouhém svitu stále chladná a pro děti je zcela bezpečná. Použité kvalitní materiály a moderní technologie zaručují dlouhou životnost tohoto svítidla. Philips navíc nabízí k této lampičce prodlouženou záruku 5 let. Stupeň krytí lampičky má hodnotu IP20 pro použití v interiéru.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Životnost 20 000 hodin
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva černá/ červená/ bílá
  Hloubka 98 mm
  Materiál měkký plast
  Maximální příkon 1x0,1W LED
  Napájení z vnitřních nabíjecích 3 baterií (jsou součástí); dobíjení USB kabelem
  Šířka 124 mm
  Světelný tok 5 lm
  Výška 157 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.