STOLNÍ LED LAMPIČKA NA BATERIE 71796/48/P0

Philips

238Kč běžná cena 299Kč

SKLADEM 3 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  STOLNÍ LED LAMPIČKA NA BATERIE 71796/48/P0

  STOLNÍ LED LAMPIČKA NA BATERIE 71796/48/P0

  Stolní LED lampička na baterie je lehká, jednoduše přenosná, flexibilní, s pevnou plastovou kruhovou základnou ve stříbrné barvě a s integrovaným vypínačem. Stínidlo je z bílého plastu. Velmi snadno tak rozsvítíte jakýkoli prostor v interiéru, nebo ji můžete použít jako jemné noční orientační světlo. K jejímu svitu nejsou potřeba žádné kabely a zásuvky. Zdrojem energie jsou 3 x AA 1.5V baterie, které jsou dodávány se svítidlem. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 min vypne...

  * Povinné položky

  Stolní LED lampička na baterie je lehká, jednoduše přenosná, flexibilní, s pevnou plastovou kruhovou základnou ve stříbrné barvě a s integrovaným vypínačem. Stínidlo je z bílého plastu. Velmi snadno tak rozsvítíte jakýkoli prostor v interiéru, nebo ji můžete použít jako jemné noční orientační světlo. K jejímu svitu nejsou potřeba žádné kabely a zásuvky. Zdrojem energie jsou 3 x AA 1.5V baterie, které jsou dodávány se svítidlem. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 min vypne sama. Lampička je vyrobena z odolného plastu, je nárazuvzdorná a bez ostrých hran. Její výška je téměř 25 cm. Je zcela bezpečná i pro děti, protože díky využívané technologii LED zůstane při svícení chladná na dotek. Svit zajišťují LED diody s max. příkonem 1 x 0,6 W, které jsou součástí svítidla a nelze je vyměnit. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Stupeň krytí má hodnotu IP20, což značí vhodnost použití kdekoli v interiéru.


              


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva stříbrná/ bílá
  Hloubka 120 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x0,6 W LED
  Napájení 3xAA 1.5V baterie (jsou součástí)
  Šířka 120 mm
  Světelný tok 55 lm
  Vypínač Ano/ po 15 minutovém svitu svítidlo samo automaticky zhasne
  Výška 249 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.