DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPA Princess 71795/28/16

Philips

899Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPA Princess 71795/28/16

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPA Princess 71795/28/16

  Dětská stolní LED lampička Disney Princess osvítí noční stolek v dětském pokoji úsporným příjemným teplým bílým světlem, které zajišťují integrované vysoce výkonné LED diody s maximálním příkonem 1 x 2,3 W. Lampičku oceníte při večerním čtení pohádek, ale díky svým obrázkům Sněhurky, Popelky, Ariel, Krásky/ Belly, Lociky a Šípkové Růženky udělá radost i malým princeznám. Stolní lampa je vyrobena z odolného plastu, má stabilní kruhovou základnu v růžové barvě a vypínač na přívodním kabelu. Použité kvalitní materiály a

  * Povinné položky

  Dětská stolní LED lampička Disney Princess osvítí noční stolek v dětském pokoji úsporným příjemným teplým bílým světlem, které zajišťují integrované vysoce výkonné LED diody s maximálním příkonem 1 x 2,3 W. Lampičku oceníte při večerním čtení pohádek, ale díky svým obrázkům Sněhurky, Popelky, Ariel, Krásky/ Belly, Lociky a Šípkové Růženky udělá radost i malým princeznám. Stolní lampa je vyrobena z odolného plastu, má stabilní kruhovou základnu v růžové barvě a vypínač na přívodním kabelu. Použité kvalitní materiály a moderní LED technologie zaručují nejen funkčnost, úsporu energie, ale i dlouhou životnost lampičky a to až 15 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Svítidlo zůstává i při dlouhém svitu chladné a je tak pro děti zcela bezpečné. Stupeň krytí má hodnotu IP20 pro interiér.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Životnost 15 000 hodin
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A++
  Napájení 220 V - 240 V
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva růžová
  Délka 140 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x2,3 W
  Šířka 140 mm
  Světelný tok 220 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 23 W
  Vypínač Ano, na přívodním kabelu
  Výška 244 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.