NOČNÍ STOLNÍ LED LAMPIČKA 71923/48/P0

Philips

163Kč běžná cena 237Kč

SKLADEM > 50 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  NOČNÍ STOLNÍ LED LAMPIČKA 71923/48/P0

  NOČNÍ STOLNÍ LED LAMPIČKA 71923/48/P0

  Stolní bateriová LED lampička z kolekce Philips myLiving perfektně poslouží jako noční orientační světlo a zároveň je velmi dekorativní s možností snadno vložit do stínidla vlastní fotografii. Lampička je lehká, přenosná a i děti si ji tak mohou jednoduše přemístit, kam potřebují. Její svit zajišťují výkonné moderní LED diody s maximálním příkonem zdroje 1 x 0,3 W s příjemným hřejivým rozptýleným bílým světlem. Lampa při svitu zůstává stále chladná a lampička je tak zcela bezpečná i pro dět...

  * Povinné položky

  Stolní bateriová LED lampička z kolekce Philips myLiving perfektně poslouží jako noční orientační světlo a zároveň je velmi dekorativní s možností snadno vložit do stínidla vlastní fotografii. Lampička je lehká, přenosná a i děti si ji tak mohou jednoduše přemístit, kam potřebují. Její svit zajišťují výkonné moderní LED diody s maximálním příkonem zdroje 1 x 0,3 W s příjemným hřejivým rozptýleným bílým světlem. Lampa při svitu zůstává stále chladná a lampička je tak zcela bezpečná i pro děti. Světelný zdroj s dlouhou životností je součástí svítidla a nelze jej vyměnit. Lampičku není možné napájet ze sítě. Zdrojem energie jsou 2 x AA 1.5V baterie, které jsou součástí balení. Tlačítko pro zapnutí/ vypnutí je ve spodní části svítidla. Pokud je lampička zapnutá, po 15 min. se automaticky sama vypne a šetří tak baterie. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.  Philips poskytuje navíc prodlouženou záruku 5 let.


          


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Maximální příkon 1x0,3W
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva šedá/ bílá
  Hloubka 70 mm
  Materiál plast
  Napájení 2xAA 1.5V baterie (jsou součástí balení)
  Šířka 90 mm
  Světelný tok 5 lm
  Vypínač Ano/ po 15 min svitu automatické vypnutí
  Výška 122 mm
  Životnost 1 500 h

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.