DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71770/99/16

Philips

899Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71770/99/16

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Star Wars 71770/99/16

  Praktická a moderní dětská stolní LED lampička Star Wars pro efektivní nasvícení plochy pracovního stolu se sci-fi obrázky z Hvězdných válek. Tato stolní lampa je odolná vůči pádu, má stabilní základnu a ohebný flexibilní krk pro pohodlné nastavení svitu. Vypínač je umístěn přímo na svítidle. Uvnitř stínidla jsou integrované vysoce výkonné LED diody s okamžitým startem a úsporným rozptýleným energickým chladným bílým světlem, které je nejlepší pro čtení nebo vypracování domácích úkolů. Zdroj o max. příkonu 1 x 4 W je součás...

  * Povinné položky

  Praktická a moderní dětská stolní LED lampička Star Wars pro efektivní nasvícení plochy pracovního stolu se sci-fi obrázky z Hvězdných válek. Tato stolní lampa je odolná vůči pádu, má stabilní základnu a ohebný flexibilní krk pro pohodlné nastavení svitu. Vypínač je umístěn přímo na svítidle. Uvnitř stínidla jsou integrované vysoce výkonné LED diody s okamžitým startem a úsporným rozptýleným energickým chladným bílým světlem, které je nejlepší pro čtení nebo vypracování domácích úkolů. Zdroj o max. příkonu 1 x 4 W je součástí lampičky a nelze ho vyměnit. Svítidlo je vyrobeno z odolného plastu. Použité kvalitní materiály a LED technologie zaručují nejen funkčnost, úsporu energie, ale i dlouhou životnost lampičky a to až 15 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Stupeň odolnosti krytí má hodnotu IP20 vhodnou pro použití v interiéru.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Životnost 15 000 hodin
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva černá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) chladná bílá
  Délka 235 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x4 W LED
  Šířka 100 mm
  Světelný tok 270 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 33 W
  Výška 347 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.