NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO L/00219 64cm

Ledko

2 129Kč běžná cena 2 190Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO L/00219 64cm

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO L/00219 64cm

  Nástěnné LED svítidlo s délkou 64 cm v lesklém chromovém provedení pro účelné i dekorativní nasvícení obrazů nebo zrcadel v jakémkoli interiéru. Díky pohyblivému rameni je možné snadno nastavovat tok světla dle potřeby. Rozptýlený svit s teplotou chromatičnosti 4000K v jasné denní bílé barvě vychází z integrovaných úsporných LED diod o příkonu 12 W. LED zdroj odpovídající klasickému zdroji s příkonem 75 W je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Výrobce poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zd...

  * Povinné položky


  Nástěnné LED svítidlo s délkou 64 cm v lesklém chromovém provedení pro účelné i dekorativní nasvícení obrazů nebo zrcadel v jakémkoli interiéru. Díky pohyblivému rameni je možné snadno nastavovat tok světla dle potřeby. Rozptýlený svit s teplotou chromatičnosti 4000K v jasné denní bílé barvě vychází z integrovaných úsporných LED diod o příkonu 12 W. LED zdroj odpovídající klasickému zdroji s příkonem 75 W je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Výrobce poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Tělo svítidla je vyrobeno z odolného kvalitního kovu a plastu s vnější povrchovou úpravou v lesklém chromu. Použité materiály v kombinaci s moderními technologiemi jsou zárukou dlouhé životnosti i funkčnosti tohoto svítidla. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


            Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Záruční doba 5 let
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 4000K - denní světlo
  Maximální příkon 12W -> odpovídá 75W
  Barva lesklá chromová
  Hloubka 180 mm
  Materiál kov/ plast
  Šířka 640 mm
  Světelný tok 899 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 75 W
  Výška 55 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.