ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 40887/31/PN

Philips

2 339Kč běžná cena 2 599Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 40887/31/PN

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 40887/31/PN

  Dekorativní závěsné svítidlo Mohér kolekce Philips myLiving v nevšedním moderním designu s kubistickými prvky. V interiéru působí velmi půvabně, lehce a vzdušně a po jeho rozsvícení zaujme nádhernými světelnými efekty, které tvoří na stěnách. Délka zavěšení je libovolně nastavitelná od 55 cm až do 205 cm. Stínidlo snadno sestavíte z bílých plastových dílů. Uvnitř je osazeno paticí E27 s maximálním příkonem zdroje 1x60 W. Žárovka není součástí balení. Pro úsporu energie doporučujeme použití úsporného nebo LED zdroje. Lze vša...

  * Povinné položky

  Dekorativní závěsné svítidlo Mohér kolekce Philips myLiving v nevšedním moderním designu s kubistickými prvky. V interiéru působí velmi půvabně, lehce a vzdušně a po jeho rozsvícení zaujme nádhernými světelnými efekty, které tvoří na stěnách. Délka zavěšení je libovolně nastavitelná od 55 cm až do 205 cm. Stínidlo snadno sestavíte z bílých plastových dílů. Uvnitř je osazeno paticí E27 s maximálním příkonem zdroje 1x60 W. Žárovka není součástí balení. Pro úsporu energie doporučujeme použití úsporného nebo LED zdroje. Lze však použít jakoukoli žárovku s max. příkonem 60 W energetické třídy A++ až E. Krytí IP20 označuje vhodnost použití v interiéru.


    


  Podívejte se na video, jak snadno sestavíte tento módní lustr a jaké umí kouzelné světelné efekty.


  Philips myLiving


  Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby. 


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice E27
  Zdroj součástí balení Ne
  Krytí IP20
  Záruční doba 2 roky
  Energetická třída lze použít: A++, A+, A, B, C, D, E
  Napájení 220 V - 240 V
  Typ zdroje klasická žárovka, LED žárovka, úsporná zářivka
  Maximální příkon 1x max. 60W
  Barva bílá
  Hloubka 495 mm
  Materiál plast
  Šířka 520 mm
  Výška min. 550 mm - max. 2050 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.