ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 80 cm 40918/31/PN

Philips

1 685Kč běžná cena 3 369Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 80 cm 40918/31/PN

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 80 cm 40918/31/PN

  Originální dekorativní závěsné svítidlo Sandalwood kolekce Philips myLiving má jedinečný moderní design. Světlo se stane dominantou vašeho interiéru, působí ale lehce a vzdušně. Po jeho zapnutí okouzlí úžasnými světelnými efekty, které se rozprostřou po stěnách. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná od 60 cm až do 210 cm. Stínidlo tvoří lehce sestavitelné kompaktní prvky z bílých textilních dílků trojúhelníkového tvaru s prémiovou povrchovou úpravou v kombinaci s čirým plastem. Uvnitř skrývá patici E27 s maximálním příkonem zdroje 1x60 W, který není sou...

  * Povinné položky

  Originální dekorativní závěsné svítidlo Sandalwood kolekce Philips myLiving má jedinečný moderní design. Světlo se stane dominantou vašeho interiéru, působí ale lehce a vzdušně. Po jeho zapnutí okouzlí úžasnými světelnými efekty, které se rozprostřou po stěnách. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná od 60 cm až do 210 cm. Stínidlo tvoří lehce sestavitelné kompaktní prvky z bílých textilních dílků trojúhelníkového tvaru s prémiovou povrchovou úpravou v kombinaci s čirým plastem. Uvnitř skrývá patici E27 s maximálním příkonem zdroje 1x60 W, který není součástí balení. Pro úsporu energie doporučujeme použít úspornou nebo LED žárovku. Lze však použít jakýkoli zdroj s max. příkonem 60 W energetické třídy A++ až E. Kvalitní použité materiály a zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto designového svítidla. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


    


  Podívejte se na video, jak snadné je poskládat tento báječný lustr a jak dekorativně svítí.


  Philips myLiving


  Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby. 


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice E27
  Zdroj součástí balení Ne
  Krytí IP20
  Záruční doba 2 roky
  Maximální příkon 1x60W
  Energetická třída lze použít: A++, A+, A, B, C, D, E
  Napájení 220 V - 240 V
  Typ zdroje klasická žárovka, LED žárovka, úsporná zářivka
  Barva barva
  Délka 800 mm
  Materiál speciální textilie
  Šířka 800 mm
  Výška min. 600 mm - max. 2100 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.