HUE Pillar BODOVÉ SVÍTIDLO bílé, extension kit 56330/31/P8

Philips

1 699Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE Pillar BODOVÉ SVÍTIDLO bílé, extension kit 56330/31/P8

  HUE Pillar BODOVÉ SVÍTIDLO bílé, extension kit 56330/31/P8

  Jednoduché bodové svítidlo Pillar v bílé variantě z kolekce smart osvětlení Philips HUE má nadčasový styl a výborně se hodí do moderního interiéru. Kompaktní válcovitý tvar je velmi přirozený a jemný. Výška svítidla je 12 cm. Svítidlo je kompatibilní s bezdrátovým dálkovým ovladačem a stmívačem, který není součástí balení. S ním můžete snadno nastavit intenzitu i teplotu světla. Tuto položku doporučujeme zakoupit v kombinaci s 56330/31/P7 nebo 56332/31/P7, u kterých je v balení i ovladač, pokud si chcete vě...

  * Povinné položky

  Jednoduché bodové svítidlo Pillar v bílé variantě z kolekce smart osvětlení Philips HUE má nadčasový styl a výborně se hodí do moderního interiéru. Kompaktní válcovitý tvar je velmi přirozený a jemný. Výška svítidla je 12 cm. Svítidlo je kompatibilní s bezdrátovým dálkovým ovladačem a stmívačem, který není součástí balení. S ním můžete snadno nastavit intenzitu i teplotu světla. Tuto položku doporučujeme zakoupit v kombinaci s 56330/31/P7 nebo 56332/31/P7, u kterých je v balení i ovladač, pokud si chcete větší prostor nasvítit stejnými bodovými světly. Můžete jej použít i s přemostěním HUE Bridge, který rovněž není součástí dodávky. Pak budete moct světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí nastavení světelných rozvrhů. Svit je zajišťován úsporným Philips HUE LED zdrojem s paticí GU10 s max. příkonem 1 x 5,5 W s životností až 15 let. Zdroj energetické třídy A je součástí balení a je možné ho nahradit jinou stmívatelnou halogenovou nebo HUE LED zářivkou s max. příkonem 1 x 50 W en. třídy A+ až E.  Teplota chromatičnosti světla je nastavitelná v rozmezí 2200K – 6500K, tedy od hřejivého bílého po chladné, jasné denní světlo. Světlo tak kombinuje čtyři možnosti osvětlení: na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu s vnější povrchovou úpravou v matované bílé barvě. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní technologie jsou zárukou funkčnosti, stylu a dlouhé životnosti tohoto skvělého svítidla. Philips navíc nabízí prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


        


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.  Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.  Je také plně kompatibilní s technologií Apple HomeKit, takže můžete propojit další chytrá zařízení Philips ve vašem domě, aby spolu komunikovala.


  HUE Bridge může obsluhovat až 50 HUE LED zdrojů a až 10 příslušenství: HUE vypínač, HUE dálkový ovladač se stmívačem nebo HUE senzor pohybu.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice GU10
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Materiál kov
  Napájení 220 V - 240 V
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Philips HUE ovladač se stmívačem kompatibilní s HUE ovladačem nebo HUE Bridge
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200K teplá bílá - 6500K studená bílá
  Barva bílá
  Maximální příkon přiloženého zdroje: 1x5,5 W/ náhradního zdroje: 1x50 W
  Šířka 103 mm
  Světelný tok 350 lm
  Typ zdroje HUE LED žárovka White Ambiance
  Výška 120 mm
  Životnost přiloženého zdroje: 15 000 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.