ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 37205/17/16 - VÝPRODEJ

Philips

4 733Kč běžná cena 4 869Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 37205/17/16 - VÝPRODEJ

  ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO 37205/17/16 - VÝPRODEJ

  Akce se vztahuje pouze na 1 ks. Dekorativní závěsné svítidlo z kolekce moderních svítidel Philips InStyle si získá svou pozornost díky svému nevšednímu bílému skleněnému prolamovanému stínidlu z geometrických tvarů v kubistickém stylu elegantně doplněného lesklými chromovými akcenty. Uvnitř je osazeno paticí E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 100 W. Úsporná halogenová žárovka o příkonu 1 x 70 W s příjemným teplým bílým světlem 2800K s životností až 2 roky je součástí balení. Svit je možné regulo...

  * Povinné položky

  Akce se vztahuje pouze na 1 ks.


  Dekorativní závěsné svítidlo z kolekce moderních svítidel Philips InStyle si získá svou pozornost díky svému nevšednímu bílému skleněnému prolamovanému stínidlu z geometrických tvarů v kubistickém stylu elegantně doplněného lesklými chromovými akcenty. Uvnitř je osazeno paticí E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 100 W. Úsporná halogenová žárovka o příkonu 1 x 70 W s příjemným teplým bílým světlem 2800K s životností až 2 roky je součástí balení. Svit je možné regulovat pomocí nástěnného stmívače, který není součástí balení. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná až do 173 cm. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


  Philips InStyle


  Philips přináší inovativní řadu interiérových svítidel Philips InStyle, který se soustředí v první řadě na nejnovější trendy, jak rozsvítit moderní vnitřní prostory. V nabídce je široká a pestrá škála stylů a barev, které se stanou nedílnou součástí každé domácnosti. Jedná se o dekorativní závěsná, nástěnná, stropní, stolní i podlahová svítidla, která jsou vyrobena z prvotřídních materiálů, různých povrchových úprav v různě barevných provedeních a s moderními technologiemi se smyslem pro detail. Jsou navržena tak, aby dokonale ladila s interiérem domácnosti a stala se doplňkem pro dotvoření požadovaného celku. Nebojte se experimentovat a buďte styloví. Vytvoříte tak útulné prostředí, ve kterém se budete cítit vy i vaši blízcí příjemně.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice E27
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Záruční doba 2 roky
  Typ zdroje halogenová úsporná žárovka
  Stmívač kompatibilní s nástěnným stmívačem
  Energetická třída D, lze i C a E
  Napájení 220 V - 240 V
  Materiál sklo / kov
  Barva bílá/ lesklá chromová
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2800K - teplá bílá
  Hloubka 380 mm
  Maximální příkon 1x100W; přiloženého zdroje: 1x70W
  Šířka 380 mm
  Výška max. 1730 mm
  Životnost přiloženého zdroje: 2 000 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.