DĚTSKÉ SVÍTIDLO LivingColors Disney Mickey Mouse 71703/55/16 - VÝPRODEJ

Philips

1 780Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO LivingColors Disney Mickey Mouse 71703/55/16 - VÝPRODEJ

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO LivingColors Disney Mickey Mouse 71703/55/16 - VÝPRODEJ

  Akce se vztahuje pouze na 10 ks skladové zásoby. Veselá dětská stolní LED lampička z kolekce Philips LivingColors s obrázky zamilovaného světoznámého myšáka Mickey Mouse a myšky Minnie z oblíbených Disney příběhů. Je vyrobeno z plastu v bílé barvě. Jeho barevné rozptýlené světlo vyzývá ke hře, zábavě, odpočinku nebo učení. Svit v až 256 odstínech barev vychází z integrovaných úsporných vysoce výkonných RGB LED diod s maximálním příkonem 1 x 7,5 W, které jsou součástí ...

  * Povinné položky


  • Akce se vztahuje pouze na 10 ks skladové zásoby.


  Veselá dětská stolní LED lampička z kolekce Philips LivingColors s obrázky zamilovaného světoznámého myšáka Mickey Mouse a myšky Minnie z oblíbených Disney příběhů. Je vyrobeno z plastu v bílé barvě. Jeho barevné rozptýlené světlo vyzývá ke hře, zábavě, odpočinku nebo učení. Svit v až 256 odstínech barev vychází z integrovaných úsporných vysoce výkonných RGB LED diod s maximálním příkonem 1 x 7,5 W, které jsou součástí svítidla a nelze je měnit. Philips nabízí prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Pomocí vypínače/ přepínače, který je umístěn přímo na těle lampy, se jednoduše ovládá nastavení barev. Je možné nastavit konkrétní konstantní barvu nebo nechat automaticky barvy měnit. Ovládání je velmi snadné, děti ho rychle pochopí a bude je bavit. Mohou si tak vytvořit vlastní světelnou atmosféru, ať už dělají cokoli. Svítidlo zůstává i při dlouhém svitu chladné a pro děti je tak zcela bezpečné. Krytí IP20 označuje vhodnost použití v interiéru.          


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Maximální příkon 1x7,5W
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Životnost 25 000 hodin
  Barva bílá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 256 barev (mění barvy)
  Délka 150 mm
  Materiál plast
  Šířka 150 mm
  Typ zdroje integrovaný LED RGB zdroj
  Výška 142 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.