NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Frozen 71942/08/P0 na baterie

Philips

1 124Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Frozen 71942/08/P0 na baterie

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Frozen 71942/08/P0 na baterie

  Jedinečné bateriové nástěnné LED svítidlo ve 3D tvaru inspirované oblíbenou Disney pohádkou Ledové království s princeznou Elsou je dekorativním doplňkem dětského pokoje holčiček, které si příběh Frozen zamilovaly. Velmi dobře poslouží i jako noční orientační světlo, děti se tak cítí bezpečněji. Lampička je napájena 2 x AA bateriemi (3 V), které jsou součástí balení. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu ta...

  * Povinné položky


  Jedinečné bateriové nástěnné LED svítidlo ve 3D tvaru inspirované oblíbenou Disney pohádkou Ledové království s princeznou Elsou je dekorativním doplňkem dětského pokoje holčiček, které si příběh Frozen zamilovaly. Velmi dobře poslouží i jako noční orientační světlo, děti se tak cítí bezpečněji. Lampička je napájena 2 x AA bateriemi (3 V), které jsou součástí balení. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu tak, aby byla naprosto bezpečná pro děti. Tlačítkem na výrobku lze jednoduše tlumené světlo v příjemném teplém bílém odstínu rozsvítit nebo zhasnout. Svit vychází z integrovaných úsporných LED zdrojů o maximálním příkonu 2 x 0,2 W, které jsou součástí svítidla a nelze je vyměnit. Díky vestavěné moderní technologii LED zůstává lampa i při dlouhém svitu stále chladná. Philips poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


             


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Typ zdroje integrované LED zdroje
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva více barev
  Délka 213 mm
  EAN 8718696154885
  Kód produktu 7194208P0
  Materiál plast
  Maximální příkon 2 x 0,2 W
  Napájení 3 V - 2xAA baterie (součástí balení)
  Šířka 35 mm
  Výška 340 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.