HUE ŽÁROVKA E14 B39 White Ambiance 6W 8718696695203

Philips

799Kč

SKLADEM > 3 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE ŽÁROVKA E14 B39 White Ambiance 6W 8718696695203

  HUE ŽÁROVKA E14 B39 White Ambiance 6W 8718696695203

  Žárovka Philips HUE LED White Ambiance pro patice E14 ve tvaru B39 - svíčka s bílou škálou světla s maximálním příkonem 1 x 6 W energetické třídy A+ a životností až 25 let. Má okamžitý 100 % výkon. Teplota světla je nastavitelná pomocí chytrých zařízení v rozmezí 2200K teplá bílá – 6500K studená bílá. Světlo tak kombinuje 4 možnosti pro osvětlení na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit simulující jasné denní světlo. Její svit lze regulovat pouze pomocí chytrých zařízení s připoje...

  * Povinné položky

  Žárovka Philips HUE LED White Ambiance pro patice E14 ve tvaru B39 - svíčka s bílou škálou světla s maximálním příkonem 1 x 6 W energetické třídy A+ a životností až 25 let. Má okamžitý 100 % výkon. Teplota světla je nastavitelná pomocí chytrých zařízení v rozmezí 2200K teplá bílá – 6500K studená bílá. Světlo tak kombinuje 4 možnosti pro osvětlení na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit simulující jasné denní světlo. Její svit lze regulovat pouze pomocí chytrých zařízení s připojením přes můstek Philips HUE Bridge, který není součástí balení. Nebo dálkovým ovladačem se stmívačem Philips HUE Dimmer Switch, který rovněž není dodáván s touto žárovkou.


       


  Připojte tuto žárovku ke svému HUE Bridge (není součástí balení) a udělejte ze svého stávajícího svítidla lehce nastavitelné světlo s příjemným odstínem v teplé bílé barvě pro vaši relaxaci a odpočinek nebo naopak s jasným svitem pro práci a soustředění. Nyní budete moct ovládat svá světla odkudkoli pouhým pohybem prstu díky intuitivní aplikaci Philips HUE pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android. Je to moderní a převratná technologie, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si intenzitu svitu, jak přesně potřebujete pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUEnastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.  Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.  Je také plně kompatibilní s technologií Apple HomeKit, takže můžete propojit další chytrá zařízení Philips ve vašem domě, aby spolu komunikovala.


  HUE Bridge může obsluhovat až 50 HUE LED zdrojů a až 10 příslušenství: HUE vypínač, HUE dálkový ovladač se stmívačem nebo HUE senzor pohybu.

  Barva bílá
  Maximální příkon 6W
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Životnost 25 000 hodin
  Výška 39 mm
  Stmívatelné Ano, žárovku lze stmívat
  Šířka 117 mm
  Patice E14 - tvar: B39
  Typ zdroje LED Hue E14 žárovka ve tvaru baňky B39 - svíčka
  EAN 8718696695203

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.