LED PÁSEK 5m RGB 70102/31/P6

Philips

1 436Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  LED PÁSEK 5m RGB 70102/31/P6

  LED PÁSEK 5m RGB 70102/31/P6

  LED pásek v délce 5 m je dekorativním nepřímým osvětlením z kolekce Philips myLiving. Má integrované RGB LED diody s možností výběru až z 30 barev svitu. Diody jsou chráněné silikonovou lištou po celé své délce. Oceníte jeho široké variabilní použití barevného světla pro zútulnění vašeho domova v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni, vstupní hale či na schodišti. Velmi snadno se instaluje pomocí silné samolepící pásky 3M ve své spodní části. Délku lze snadno upravovat odstříhnutím požadované délky v místě naznačení. Světlo nastav...

  * Povinné položky


  LED pásek v délce 5 m je dekorativním nepřímým osvětlením z kolekce Philips myLiving. Má integrované RGB LED diody s možností výběru až z 30 barev svitu. Diody jsou chráněné silikonovou lištou po celé své délce. Oceníte jeho široké variabilní použití barevného světla pro zútulnění vašeho domova v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni, vstupní hale či na schodišti. Velmi snadno se instaluje pomocí silné samolepící pásky 3M ve své spodní části. Délku lze snadno upravovat odstříhnutím požadované délky v místě naznačení. Světlo nastavujete pomocí dálkového ovladače se stmívačem, pomocí něhož hravě můžete měnit barvu, zvolit automatické plynulé přecházení barev i regulovat intenzitu světla v interiéru podle nálady. Svit zajišťují vestavěné úsporné LED diody o celkovém příkonu 17 W s extrémně dlouhou životností až 20 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Krytí IP20 označuje vhodnost použití v interiéru.


          


  Philips myLiving


  Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Stmívač Ano, součástí balení
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Životnost 20 000 hodin
  Typ zdroje LED RGB
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Maximální příkon 17W
  Barva světla (teplota chromatičnosti) RGB - mění barvy
  Třída ochrany II - dvojitá izolace
  Barva bílá
  Délka 5000 mm
  EAN 8718696164242
  Hmotnost 0,103 kg
  Kód produktu 70102/31/P6
  Materiál plast
  Šířka 3 mm
  Světelný tok 260 lm
  Výška 10 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.