Hue Aurelle SVÍTIDLO STROPNÍ 32161/31/P5

Philips

3 519Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  Hue Aurelle SVÍTIDLO STROPNÍ 32161/31/P5

  Hue Aurelle SVÍTIDLO STROPNÍ 32161/31/P5

  Stropní čtvercový LED panel Aurelle ve variantě o velikosti 30 cm x 30 cm z kolekce chytrého domácího osvětlení Philips Hue vám umožní přizpůsobit světlo vašeho domova podle vaší nálady, potřeb a denních činností. Má integrovaný úsporný LED zdroj Hue White Ambiance s extrémně dlouhou životností až 25.000 h. Je dodáván s dálkovým ovladačem se stmívačem Philips Hue Dimmer Switch, pomocí kterého můžete regulovat intenzitu svitu a měnit barvu bílého světla ve čtyřech schématech v rozsahu od žárovkového hřejivého bílého pro relaxaci 2200K, přes teplé bílé na čtení 2700K, po jasné denní bílé pro koncentraci a soustředění 4000K až po energické chladné bílé světlo 6500K. Dálkovým ovladačem můž...

  * Povinné položky

  Stropní čtvercový LED panel Aurelle ve variantě o velikosti 30 cm x 30 cm z kolekce chytrého domácího osvětlení Philips Hue vám umožní přizpůsobit světlo vašeho domova podle vaší nálady, potřeb a denních činností. Má integrovaný úsporný LED zdroj Hue White Ambiance s extrémně dlouhou životností až 25.000 h. Je dodáván s dálkovým ovladačem se stmívačem Philips Hue Dimmer Switch, pomocí kterého můžete regulovat intenzitu svitu a měnit barvu bílého světla ve čtyřech schématech v rozsahu od žárovkového hřejivého bílého pro relaxaci 2200K, přes teplé bílé na čtení 2700K, po jasné denní bílé pro koncentraci a soustředění 4000K až po energické chladné bílé světlo 6500K. Dálkovým ovladačem můžete ovládat až 10 Hue žárovek a LED zdrojů, které máte doma. Nebo LED panel připojíte přes můstek Hue Bridge (není dodováván v balení) a budete moci i toto svítidlo ovládat odkudkoli přes mobilní aplikace ve vašem chytrém zařízení. Svítidlo je vyrobeno ve štíhlém minimalistickém designu z kvalitního tlakově litého hliníku s bílou vnější povrchovou úpravou v kombinaci s difuzorem z mléčného odolného plastu. Světelný zdroj je součástí svítidla bez možnosti výměny, LED panel je tak zcela bezúdržbový a je ho možné okamžitě po zapojení používat se všemi jeho výjimečnými funkcemi. Philips poskytuje prodlouženou záruku 5 let.


        


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  


  Dostupné od března 2019

  Barva bílá
  Materiál hliník
  Šířka 300 mm
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Délka 300 mm
  Philips HUE ovladač se stmívačem ANO, součástí dodávky
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Maximální příkon 28W
  Hloubka 46 mm
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200-6500K
  EAN 8718696169353

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.