DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Swing 41070/35/16 výprodej

Philips

1 784Kč běžná cena 1 835Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Swing 41070/35/16 výprodej

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Swing 41070/35/16 výprodej

  Dětské závěsné svítidlo Swing z produktové řady osobitých světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozzáří svým rozptýleným teplým bílým světlem dětský pokojíček. Netradiční panáček s modrou čepičkou houpající se na houpačce je vyroben z kvalitního plastu v bílé a modré barvě. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 15 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje ...

  * Povinné položky


  Dětské závěsné svítidlo Swing z produktové řady osobitých světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozzáří svým rozptýleným teplým bílým světlem dětský pokojíček. Netradiční panáček s modrou čepičkou houpající se na houpačce je vyroben z kvalitního plastu v bílé a modré barvě. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 15 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje klasickou žárovku o příkonu 75 W. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná při instalaci od 30 do 100 cm. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


       


  Philips myKidsRoom


  Společnost  Philips nezapomíná ani na ty nejmenší a tak přichází s řadou svítidel v kolekci myKidsRoom vyrobených přímo pro děti. V nabídce je velké množství barev, tvarů a typů zajímavých provedení, které pomáhají vytvořit svět, kde děti s oblibou dělají to, co mají nejraději. Všechna svítidla nabízejí rozptýlené hřejivé bílé světlo, které působí uklidňujícím a útulným dojmem. Jejich přidanou hodnotou je pochopitelně i vzhled, který pomáhá dětem rozvíjet jejich fantazii, pomáhá jim ve večerním zklidnění před spánkem a najdete zde i lampičky a baterky vhodné jako noční orientační světlo, které pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Při výrobě této kolekce je velmi pečlivě dbáno na použité kvalitní a odolné materiály, aby byly produkty spolehlivé a použití bylo pro děti bezpečné.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Patice E27
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Záruční doba 2 roky
  Maximální příkon 1x15W
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Barva bílá/ modrá
  Délka 244 mm
  Materiál plast
  Šířka 178 mm
  Světelný tok 970 lm
  Typ zdroje úsporná fluorescenční žárovky Philips EcoLamp
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 75 W
  Výška min. 300 mm - max. 1000 mm
  Životnost přiloženého zdroje: 10 000 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.