DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Sun 41074/34/16 výprodej

Philips

2 097Kč běžná cena 2 157Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Sun 41074/34/16 výprodej

  DĚTSKÉ SVÍTIDLO myBuddy Sun 41074/34/16 výprodej

  Dětské závěsné svítidlo Sun z roztomilé řady světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozjasní svým rozptýleným hřejivým bílým světlem dětský pokoj. Stínidlo je vyrobeno z kvalitního plastu v jemné žluté barvě ve tvaru připomínajícím rozzářené slunce. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 20 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje klasickou žárovku o příkonu 95 W. Délka zavěšení je libovolně nastavitelná...

  * Povinné položky

  Dětské závěsné svítidlo Sun z roztomilé řady světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozjasní svým rozptýleným hřejivým bílým světlem dětský pokoj. Stínidlo je vyrobeno z kvalitního plastu v jemné žluté barvě ve tvaru připomínajícím rozzářené slunce. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 20 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje klasickou žárovku o příkonu 95 W. Délka zavěšení je libovolně nastavitelná při instalaci od 40 do 150 cm. Pokud si přejete nastavit svítidlo na jinou stranu místnosti, jednoduše jej lehce nadzvednete a otočíte. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


       


  Philips myKidsRoom


  Společnost  Philips nezapomíná ani na ty nejmenší a tak přichází s řadou svítidel v kolekci myKidsRoom vyrobených přímo pro děti. V nabídce je velké množství barev, tvarů a typů zajímavých provedení, které pomáhají vytvořit svět, kde děti s oblibou dělají to, co mají nejraději. Všechna svítidla nabízejí rozptýlené hřejivé bílé světlo, které působí uklidňujícím a útulným dojmem. Jejich přidanou hodnotou je pochopitelně i vzhled, který pomáhá dětem rozvíjet jejich fantazii, pomáhá jim ve večerním zklidnění před spánkem a najdete zde i lampičky a baterky vhodné jako noční orientační světlo, které pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Při výrobě této kolekce je velmi pečlivě dbáno na použité kvalitní a odolné materiály, aby byly produkty spolehlivé a použití bylo pro děti bezpečné.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice E27
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Záruční doba 2 roky
  Barva žlutá
  Maximální příkon 1x20W
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 95 W
  Materiál plast
  Typ zdroje úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp
  Šířka 214 mm
  Životnost přiloženého zdroje: 10 000 hodin
  Délka 334 mm
  Výška min. 400 mm - max. 1500 mm
  Stmívač nelze
  Napájení 220-240 V

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.