DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO ZOO 40594/55/16

Philips

3 207Kč běžná cena 3 299Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO ZOO 40594/55/16

  DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO ZOO 40594/55/16

  Dětské závěsné svítidlo ZOO produktové řady Philips myKidsRoom se třemi zavěšenými zvířátky z džungle: opičkou, žirafou a zebrou vnesou nápaditost a radost do dětského pokoje svým veselým vzhledem a rozptýleným hřejivým bílým světlem. Je vyrobeno z odolného kovu v barevných kombinacích: oranžovo-hnědá se zelenou, hnědá s modrou a černo-bílá s červenou, kruhové tělo svítidla je zelené. Osazeno je třemi paticemi E27 pro úsporné zdroje o maximálním příkonu

  * Povinné položky


  Dětské závěsné svítidlo ZOO produktové řady Philips myKidsRoom se třemi zavěšenými zvířátky z džungle: opičkou, žirafou a zebrou vnesou nápaditost a radost do dětského pokoje svým veselým vzhledem a rozptýleným hřejivým bílým světlem. Je vyrobeno z odolného kovu v barevných kombinacích: oranžovo-hnědá se zelenou, hnědá s modrou a černo-bílá s červenou, kruhové tělo svítidla je zelené. Osazeno je třemi paticemi E27 pro úsporné zdroje o maximálním příkonu 3 x 14 W. Úsporné fluorescenční žárovky Philips EcoLamp o příkonu 3 x 12 W s životností až 10 let jsou součástí balení. Nahrazují klasickou žárovku 3 x 50 W a dotváří zároveň hlavičky zvířátkům. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná při instalaci až do 66 cm, kdy každá figurka může mít jinou délku. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


       


  Philips myKidsRoom


  Společnost  Philips nezapomíná ani na ty nejmenší a tak přichází s řadou svítidel v kolekci myKidsRoom vyrobených přímo pro děti. V nabídce je velké množství barev, tvarů a typů zajímavých provedení, které pomáhají vytvořit svět, kde děti s oblibou dělají to, co mají nejraději. Všechna svítidla nabízejí rozptýlené hřejivé bílé světlo, které působí uklidňujícím a útulným dojmem. Jejich přidanou hodnotou je pochopitelně i vzhled, který pomáhá dětem rozvíjet jejich fantazii, pomáhá jim ve večerním zklidnění před spánkem a najdete zde i lampičky a baterky vhodné jako noční orientační světlo, které pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Při výrobě této kolekce je velmi pečlivě dbáno na použité kvalitní a odolné materiály, aby byly produkty spolehlivé a použití bylo pro děti bezpečné.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Patice E27
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Materiál kov
  Záruční doba 2 roky
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Barva mix barev: oranžová, hnědá, zelená, modrá, černá, bílá, červená
  Délka 300 mm
  Maximální příkon 3x14W; přiložených zdrojů: 3x12W
  Šířka 300 mm
  Světelný tok 1800 lm
  Typ zdroje úsporné fluorescenční žárovky Philips EcoLamp
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 3 x 50 W
  Výška 660 mm
  Životnost přiložených zdrojů: 10 000 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.