DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA SE SENZOREM Disney Winnie the Pooh 71765/34/16

Philips

224Kč běžná cena 299Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA SE SENZOREM Disney Winnie the Pooh 71765/34/16

  DĚTSKÁ NOČNÍ LED LAMPIČKA SE SENZOREM Disney Winnie the Pooh 71765/34/16

  Dětské kulaté noční LED svítidlo s pohybovým čidlem s roztomilým medvídkem Pú ze světoznámých Disney příběhů Winnie the Pooh. Přenosná malá lampička o průměru 9,5 cm má vestavěný senzor pohybu s funkcí DEN/ NOC a je ideální jako orientační jemné noční světlo. Stačí jemný pohyb ve vzdálenosti do 1 m od senzoru a svítidlo se rozsvítí na 15 - 25 s. Po uplynutí této doby se samo automaticky zhasne. Díky integrované LED technologii zůstává při svitu ...

  * Povinné položky

  Dětské kulaté noční LED svítidlo s pohybovým čidlem s roztomilým medvídkem ze světoznámých Disney příběhů Winnie the Pooh. Přenosná malá lampička o průměru 9,5 cm má vestavěný senzor pohybu s funkcí DEN/ NOC a je ideální jako orientační jemné noční světlo. Stačí jemný pohyb ve vzdálenosti do 1 m od senzoru a svítidlo se rozsvítí na 15 - 25 s. Po uplynutí této doby se samo automaticky zhasne. Díky integrované LED technologii zůstává při svitu chladná a je tak zcela bezpečná pro děti. Lampičku není možné nabíjet ze sítě. Zdrojem energie jsou 2xAAA 1.5V baterie, které nejsou součástí balení. Vysoce kvalitní úsporné teplé bílé světlo zajišťují výkonné LED diody s max. příkonem 1x0,06 W, které jsou součástí svítidla a nelze je měnit. Stupeň krytí má hodnotu IP20, což znamená, že svítidlo není voděodolné a jeho použití je vhodné pouze v interiéru.


    


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Senzor pohybu ano
  Maximální příkon 1x0,06W
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva žlutá
  Hloubka 27 mm
  Materiál plast
  Napájení 2xAAA 1.5V baterie (nejsou součástí)
  Šířka 95 mm
  Světelný tok 5 lm
  Výška 95 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.