DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS Darth Vader 71889/30/16

Philips

110Kč běžná cena 399Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS Darth Vader 71889/30/16

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS Darth Vader 71889/30/16

  Dětská stolní LED lampička STAR WARS s postavou hrdiny bojovníka Hvězdných válek Dartha Vadera nejen pro malé nadšence Hvězdných válek. Lampa je lehká se stabilní kruhovou základnou v černé barvě a s integrovaným vypínačem. Je ideální jako orientační jemné noční světlo. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 minutách zhasne sama. Lampička je vysoká téměř 25 cm a je zcela bezpečná pro děti, protože díky využívané technologii LED

  * Povinné položky

  Dětská stolní LED lampička STAR WARS s postavou hrdiny bojovníka Hvězdných válek Dartha Vadera nejen pro malé nadšence Hvězdných válek. Lampa je lehká se stabilní kruhovou základnou v černé barvě a s integrovaným vypínačem. Je ideální jako orientační jemné noční světlo. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 minutách zhasne sama. Lampička je vysoká téměř 25 cm a je zcela bezpečná pro děti, protože díky využívané technologii LED zůstane při svícení chladná na dotek. Svit zajišťují LED diody s max. příkonem 1 x 0,6 W, které jsou součástí svítidla a nelze je vyměnit. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Stolní lampa je vyrobena z kvalitního odolného plastu, je nárazuvzdorná a bez ostrých hran. Není ji možné nabíjet ze sítě. Zdrojem energie jsou 3 x AA 1.5V baterie, které nejsou součástí balení. Stupeň krytí má hodnotu IP20.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva černá
  Hloubka 120 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x0,6W
  Napájení 3xAA 1.5V baterie (nejsou součástí balení)
  Šířka 120 mm
  Světelný tok 55 lm
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Vypínač Ano/ po 15 minutovém svitu svítidlo automaticky zhasne
  Výška 249 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.