DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS STORMTROOPER 71796/30/16

Philips

319Kč běžná cena 399Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS STORMTROOPER 71796/30/16

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA STAR WARS STORMTROOPER 71796/30/16

  Přenosná stolní LED lampička STAR WARS s vyobrazením Stormtrooper potěší jistě nejen malé fanoušky Hvězdných válek. Lampa je lehká se stabilní kruhovou základnou v černé barvě a s integrovaným vypínačem. Ideálně poslouží jako orientační jemné noční světlo. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 min. vypne sama. Lampička je vysoká téměř 25 cm a je zcela bezpečná pro děti, protože díky využívané technologii LED zůstane při svíc...

  * Povinné položky

  Přenosná stolní LED lampička STAR WARS s vyobrazením Stormtrooper potěší jistě nejen malé fanoušky Hvězdných válek. Lampa je lehká se stabilní kruhovou základnou v černé barvě a s integrovaným vypínačem. Ideálně poslouží jako orientační jemné noční světlo. Po zapnutí svítí okamžitě příjemným teplým bílým tlumeným úsporným LED světlem a pokud ji nevypnete, automaticky se po 15 min. vypne sama. Lampička je vysoká téměř 25 cm a je zcela bezpečná pro děti, protože díky využívané technologii LED zůstane při svícení chladná na dotek. Svit zajišťují LED diody s max. příkonem 1 x 0,6 W, které jsou součástí svítidla a nelze je vyměnit. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Stolní lampa je vyrobena z kvalitního odolného plastu, je nárazuvzdorná a bez ostrých hran. Není ji možné nabíjet ze sítě. Zdrojem energie jsou 3 x AA 1.5V baterie, které nejsou součástí balení. Stupeň krytí má hodnotu IP20.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva černá
  Hloubka 120 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x0,6W
  Napájení 3xAA 1.5V baterie (nejsou součástí balení)
  Šířka 120 mm
  Světelný tok 55 lm
  Vypínač Ano/ po 15 minutovém svitu svítidlo samo zhasne
  Výška 249 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.