HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Bloom bílá 72997/60/PH

Philips

1 819Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Bloom bílá 72997/60/PH

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Bloom bílá 72997/60/PH

  Stolní LED lampu Bloom z kolekce úžasných svítidel Philips Friends of HUE si zamilujete nejen pro její moderní vzhled, ale především ji oceníte jako světlo budoucnosti, které můžete ovládat přes svá smart zařízení i pokud nejste právě doma. Objevíte nekonečné možnostmi nastavení intenzity svitu, barev a odstínů světla. Připojením k vašemu Philips HUE Bridge (není součástí balení) ji začnete ovládat pomocí intuitivní aplikace HUE svého chytrého telefonu nebo tabletu. Nyní můžete svět...

  * Povinné položky

  Stolní LED lampu Bloom z kolekce úžasných svítidel Philips Friends of HUE si zamilujete nejen pro její moderní vzhled, ale především ji oceníte jako světlo budoucnosti, které můžete ovládat přes svá smart zařízení i pokud nejste právě doma. Objevíte nekonečné možnostmi nastavení intenzity svitu, barev a odstínů světla. Připojením k vašemu Philips HUE Bridge (není součástí balení) ji začnete ovládat pomocí intuitivní aplikace HUE svého chytrého telefonu nebo tabletu. Nyní můžete světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí světelných rozvrhů. Spárováním s ostatním HUE osvětlením si nastavíte takový obraz světel, na který máte zrovna chuť a náladu. Ať už vám světlo pomáhá ráno vstávat, dodávat vám energii při práci a soustředění, nebo je součástí vašeho odpočinku či zábavy s přáteli. Vybírat můžete jak z teplých a studených tónů bílého svitu nebo z až 16 miliónů odstínů barev v požadované intenzitě. Můžete ho rovněž sesynchronizovat se svými chytrými Philips přístroji, které máte doma a užít si tak svou oblíbenou hudbu nebo film ještě dokonaleji. Rozptýlený svit vychází z integrovaných úsporných LED diod s max. příkonem 1 x 8 W s dlouhou životností. Zdroj je součástí svítidla a nelze jej vyměnit. Philips nabízí prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Použité moderní technologie i prvotřídní materiály jsou zárukou kvality, úspory energie, dlouhé životnosti i užitné hodnoty této krásné moderní stolní lampičky. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


  Podívejte se na video, jak úžasně a barevně rozzáříte svůj domov v kombinaci lampy Bloom s Philips HUE LED barevným páskem.


       


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Chcete-li změnit barvu osvětlení, s touto sadou můžete pomocí aplikace HUE vybírat až z 16 milionů barev. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Podívejte se na video, jak ohromující je inteligentní osvětlovací systém Philips HUE.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Materiál hliník/plast
  Typ zdroje LED
  Maximální příkon 8W
  Životnost 20 000 hodin
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Barva bílá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2000K - 6500K odstíny bílého i barevného světla (až 16 miliónů barev)
  Délka 126 mm
  Šířka 130 mm
  Světelný tok 120 lm
  Výška 101 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.