HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO IRIS čirá 71999/60/PH

Philips

2 099Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO IRIS čirá 71999/60/PH

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO IRIS čirá 71999/60/PH

  Stolní LED lampa Iris z rozšířené kolekce jedinečných svítidel Philips friends of HUE si vás získá svým moderním nadčasovým designem s průhledným kulatým tvarem a ohromí svými nekonečnými možnostmi nastavení intenzity, barev a odstínů světla. Připojte ji ke svému Philips HUE Bridge (není součástí balení), a ovládejte pomocí intuitivní aplikace HUE svého smart zařízení. Nyní můžete světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí světelných rozvrhů. Spárováním s ostatním

  * Povinné položky

  Stolní LED lampa Iris z rozšířené kolekce jedinečných svítidel Philips friends of HUE si vás získá svým moderním nadčasovým designem s průhledným kulatým tvarem a ohromí svými nekonečnými možnostmi nastavení intenzity, barev a odstínů světla. Připojte ji ke svému Philips HUE Bridge (není součástí balení), a ovládejte pomocí intuitivní aplikace HUE svého smart zařízení. Nyní můžete světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí světelných rozvrhů. Spárováním s ostatním HUE osvětlením si nastavíte takový obraz světel, na který máte zrovna chuť a náladu. Ať už vám světlo pomáhá ráno vstávat, dodávat vám energii při práci a soustředění, nebo je součástí vašeho odpočinku či zábavy s přáteli. Vybírat můžete jak z teplých a studených tónů bílého svitu nebo z až 16 miliónů odstínů barev v požadované intenzitě. Rozptýlený svit pod úhlem 120° zajišťují integrované úsporné LED diody s max. příkonem 1 x 10 W s životností až 20 let. Zdroj je součástí svítidla a nelze jej vyměnit. Philips nabízí prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Použité moderní technologie i prvotřídní materiály jsou zárukou kvality, úspory energie, dlouhé životnosti i užitné hodnoty této nevšední stolní lampičky. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


       


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Nebo volíte barevný svit ze škály až 16 miliónů odstínu barev. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí světelných rozvrhů v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Maximální příkon 1x10W
  Životnost 20 000 hodin
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Světelný tok 210 lm
  Výška 150 mm
  Materiál
  Šířka 222 mm
  Barva čirá
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2000K - 6500K odstíny bílého i barevného světla (až 16 miliónů barev)
  Délka 165 mm
  Stmívač Ano, součástí svítidla
  Úhel vyzařování 120°
  Třída ochrany II - dvojitá izolace
  Styl svítidla moderní - současný (contenporary)
  Tvar svítidla kulatý
  Vypínač Ano, součástí svítidla
  Kód produktu 7199960PH
  Hmotnost 0,807 kg
  EAN 8718291480310

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.