HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Beyond 71202/31/PH

Philips

7 799Kč

SKLADEM 2 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Beyond 71202/31/PH

  HUE STOLNÍ LED SVÍTIDLO Beyond 71202/31/PH

  Stolní LED svítidlo Philips HUE produktové řady Beyond má nevšední moderní design s elegantními jemnými liniemi v bílé barvě. Stínidlo má v nejširším místě průměr přes 40 cm. Připojte ho k můstku Philips HUE Bridge, který není součástí balení, a užívejte si nekonečných možností odstínů barev a intenzity světla, které budete ovládat odkudkoli pomocí svého smart zařízení s nastavením světelných rozvrhů. Navíc si můžete užívat dvojnásobných světelných schopností této jedinečné stolní lampy.

  * Povinné položky

  K nákupu od nás dostanete dárek

  LED žárovka s paticí E27 K objednávce od 1500 kč

  Stolní LED svítidlo Philips HUE produktové řady Beyond má nevšední moderní design s elegantními jemnými liniemi v bílé barvě. Stínidlo má v nejširším místě průměr přes 40 cm. Připojte ho k můstku Philips HUE Bridge, který není součástí balení, a užívejte si nekonečných možností odstínů barev a intenzity světla, které budete ovládat odkudkoli pomocí svého smart zařízení s nastavením světelných rozvrhů. Navíc si můžete užívat dvojnásobných světelných schopností této jedinečné stolní lampy. Svit vychází z integrovaných vysoce výkonných úsporných LED zdrojů s max. příkonem 2 x 4,5 W, které jsou umístěny ve dvou úrovních stínidla. Z horní části kovového stínidla s vnější bílou povrchovou úpravou vychází svit prstencovitě okolo spodní části stínidla vyrobeného z odolného bílého mléčného skla, které září rozptýleným světlem směrem dolů pod úhlem 120°. Intenzitu i odstín barvy si lehce zvolíte v intuitivní aplikaci HUE, přičemž můžete pro každou úroveň svitu navolit jiný odstín nebo barvu. Podle vašich aktuálních potřeb a nálady, ať už potřebujete energické světlo pro práci a soustředění, nebo se chcete bavit s přáteli, či jen relaxovat při čtení knížky. Úsporné barevné i bílé odstíny světla HUE vám to umožní. Zdroje jsou součástí svítidla a nelze je měnit. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní technologie jsou zárukou funkčnosti, designu a dlouhé životnosti této úžasné lampičky a to až 15 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.          

  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Chcete-li změnit barvu interiéru pomocí světla, žádný problém, s intuitivní aplikací HUE máte nekonečné možnosti barvy svitu. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala. Toto osvětlení můžete dokonce nastavit tak, aby vás nenápadně upozorňovalo na emaily, aktualizace sociálních médií a další komunikaci prostřednictvím chytrých zařízení, jemným pulzem barevného světla.


  Podívejte se na video, jak pestrý může být život se světlem Philips HUE.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Materiál kov / sklo
  Typ zdroje LED
  Životnost 15 000 hodin
  Maximální příkon 2x4,5W
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Barva bílá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2000K - 6500K odstíny bílého i barevného světla (16 miliónů barev)
  Délka 404 mm
  Šířka 290 mm
  Světelný tok 600 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 2 x 28 W
  Výška 404 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.