HUE NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Phoenix 31153/31/PH

Philips

3 399Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Phoenix 31153/31/PH

  HUE NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO Phoenix 31153/31/PH

  Nástěnné LED svítidlo Philips HUE produktové řady Phoenix má nevšední moderní nadčasový styl s matným kopulovitým plastovým stínidlem s 3D texturou pro efekt třpytivého světla. Stínidlo o průměru 30 cm je uchyceno v kovovém rámu s bílou povrchovou úpravou. Připojte toto světlo k domácí Wi-Fi síti prostřednictvím přemostění HUE Bridge, který není součástí balení a začněte ji ovládat pomocí chytrých zařízení. Nyní můžete světla svého domova mít pod kontrolou odkudkoli pomocí nastavení světelných...

  * Povinné položky


  Nástěnné LED svítidlo Philips HUE produktové řady Phoenix má nevšední moderní nadčasový styl s matným kopulovitým plastovým stínidlem s 3D texturou pro efekt třpytivého světla. Stínidlo o průměru 30 cm je uchyceno v kovovém rámu s bílou povrchovou úpravou. Připojte toto světlo k domácí Wi-Fi síti prostřednictvím přemostění HUE Bridge, který není součástí balení a začněte ji ovládat pomocí chytrých zařízení. Nyní můžete světla svého domova mít pod kontrolou odkudkoli pomocí nastavení světelných rozvrhů. Světlo s rozptýleným efektem ve 4 odstínech bílé barvy s možností bezdrátové regulace intenzity svitu zajišťuje integrovaný vysoce výkonný úsporný LED zdroj s max. příkonem 1 x 9 W. Zdroj je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Teplota světla je nastavitelná v rozmezí od hřejivého bílého po chladné, jasné denní světlo. Je možné tak nastavit 4 světelná schémata pro osvětlení: na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní technologie jsou zárukou funkčnosti, designu a dlouhé životnosti tohoto netradičního svítidla a to až 20 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.



          

  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE, lze až 50 světelných zdrojů. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Podívejte se na video, jak fungují všechny 3 typy Philips HUE.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Typ zdroje LED
  Životnost 20 000 hodin
  Maximální příkon 9W
  Materiál plast/kov
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Philips HUE ovladač se stmívačem kompatibilní s HUE ovladačem nebo HUE Bridge
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200K - 6500K
  Barva bílá
  Hloubka 300 mm
  Šířka 300 mm
  Světelný tok 905 lm
  Výška 148 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.