DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Avengers 71770/35/16

Philips

599Kč běžná cena 799Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Avengers 71770/35/16

  DĚTSKÁ STOLNÍ LED LAMPIČKA Avengers 71770/35/16

  Moderní dětská stolní LED lampička Marvel Avengers pro efektivní nasvícení plochy pracovního stolu s vyobrazením oblíbených komiksových akčních hrdinů. Tato stolní lampa je odolná vůči pádu, má stabilní základnu, ohebný flexibilní krk pro pohodlné nastavení svitu a vypínač přímo na svítidle. Uvnitř stínidla jsou integrované vysoce výkonné LED diody s okamžitým startem a úsporným rozptýleným energickým chladným bílým světlem, které je ideální pro čtení nebo vypracování domácích úkolů. Zdroj o max. příkonu 1 x 4 W je součástí...

  * Povinné položky

  Moderní dětská stolní LED lampička Marvel Avengers pro efektivní nasvícení plochy pracovního stolu s vyobrazením oblíbených komiksových akčních hrdinů. Tato stolní lampa je odolná vůči pádu, má stabilní základnu, ohebný flexibilní krk pro pohodlné nastavení svitu a vypínač přímo na svítidle. Uvnitř stínidla jsou integrované vysoce výkonné LED diody s okamžitým startem a úsporným rozptýleným energickým chladným bílým světlem, které je ideální pro čtení nebo vypracování domácích úkolů. Zdroj o max. příkonu 1 x 4 W je součástí lampičky a nelze ho vyměnit. Svítidlo je vyrobeno z odolného plastu. Použité kvalitní materiály a LED technologie zaručují nejen funkčnost, úsporu energie, ale i dlouhou životnost lampičky a to až 15 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Stupeň odolnosti krytí má hodnotu IP20 pro interiér.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Životnost 15 000 hodin
  Typ zdroje integrovaný LED zdroj
  Energetická třída A++
  Napájení 220 V - 240 V
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva modrá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) chladná bílá
  Délka 235 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1x4 W LED
  Šířka 100 mm
  Světelný tok 270 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 33 W
  Výška 347 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.