Stručná charakteristika jednotlivých námi nabízených značek osvětlení a jejich kolekce

 

 

 

Massive AQUA

Koupelnová svítidla z kolekce Massive AQUA od společnosti Philips jsou pečlivě konstruována tak, aby byla ve vlhkém prostředí bezpečná a trvanlivá. Vyznačují se také snadnou instalací a údržbou.

 

Massive KICO

Dětské osvětlení v produktové řadě KICO značky Massive od společnosti Philips je určené pro děti ve věku až do 12 let. Zaměřuje se jak na kvalitu provedení a odolné materiály, tak na zútulnění dětského pokoje, aby svítidlo vneslo do místnosti více zábavy a fantazie při hrách, učení nebo večer před spaním. Kolekce obsahuje širokou nabídku jedinečných, hravých a zábavných svítidel, která jsou dokonale přizpůsobena dětským potřebám. Dobré osvětlení je důležité pro každého, ale protože pro děti má zvláštní prioritu, nabízí řada KICO velký výběr závěsných svítidel, stropnic, bodovek i stolních lampiček, které každé oblasti dodají zvláštní vzhled.  

 

Philips HUE

Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.

Podívejte se na video, jak okouzlující a inteligentní je osvětlení Philips HUE 


Philips myGarden

Svítidla řady myGarden mají nadčasový moderní design a jsou určena speciálně pro venkovní použití. Navržena a vyrobena jsou s ohledem na úsporu energie za použití vysoce kvalitních materiálů, aby byla zajištěna jejich dlouhá životnost a vysoká odolnost. Pro jejich výrobu se používá nerezová ocel nebo odlévaný hliník, vysoce kvalitní plast nebo sklo. Svítidla jsou odolná proti vodě podle standardu IP a jejich vnitřní součásti rovněž vynikají svou odolností. Jejich instalace je nenáročná a bezproblémová.Philips myLiving

Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby. 

 

Philips myBathroom

Osvětleníkoupelně by mělo přesně vyhovovat vašim potřebám. Jasný energický svit pro ranní probuzení, oholení či nalíčení a naopak přívětivé měkké světlo pro relaxaci a uklidnění na konci dne. Philips ve své kolekci koupelnových svítidel Philips myBathroom přistupuje pečlivě s výběrem použitých materiálů, kvalitě provedení i designu tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky, které koupelna skýtá. Koupelny se obvykle rozdělují do třech zón podle blízkosti ke zdrojům vody a páry. Proto mají tato svítidla krytí IP21 a IP23 pro 3. zónu, IP44 pro 2. zónu a IP65 pro 1. zónu – např. zápustná spotová svítidla pro umístění přímo do sprchového koutu. Velmi důležité je i nasvícení zrcadel, která je ideální nasvítit z horní části i po stranách. Barva svitu by měla být jasná, aby věrně zobrazovala tóny pleti jako ve slunečním světle. Vždy jsou použity velmi kvalitní zdroje v souladu s moderními technologiemi, ať už úsporné fluorescenční žárovky nebo integrované vysoce výkonné LED diody. Pro možnost regulace intenzity svitu nainstalujte nástěnné stmívače.

 

Philips myKidsRoom

Společnost  Philips nezapomíná ani na ty nejmenší a tak přichází s řadou svítidel v kolekci myKidsRoom vyrobených přímo pro děti. V nabídce je velké množství barev, tvarů a typů zajímavých provedení, které pomáhají vytvořit svět, kde děti s oblibou dělají to, co mají nejraději. Všechna svítidla nabízejí rozptýlené hřejivé bílé světlo, které působí uklidňujícím a útulným dojmem. Jejich přidanou hodnotou je pochopitelně i vzhled, který pomáhá dětem rozvíjet jejich fantazii, pomáhá jim ve večerním zklidnění před spánkem a najdete zde i lampičky a baterky vhodné jako noční orientační světlo, které pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Při výrobě této kolekce je velmi pečlivě dbáno na použité kvalitní a odolné materiály, aby byly produkty spolehlivé a použití bylo pro děti bezpečné.

 

Philips InStyle

Philips přináší inovativní řadu interiérových svítidel Philips InStyle, který se soustředí v první řadě na nejnovější trendy, jak rozsvítit moderní vnitřní prostory. V nabídce je široká a pestrá škála stylů a barev, které se stanou nedílnou součástí každé domácnosti. Jedná se o dekorativní závěsná, nástěnná, stropní, stolní i podlahová svítidla, která jsou vyrobena z prvotřídních materiálů, různých povrchových úprav v různě barevných provedeních a s moderními technologiemi se smyslem pro detail. Jsou navržena tak, aby dokonale ladila s interiérem domácnosti a stala se doplňkem pro dotvoření požadovaného celku. Nebojte se experimentovat a buďte styloví. Vytvoříte tak útulné prostředí, ve kterém se budete cítit vy i vaši blízcí příjemně.

 

Philips Ledino

Tato kolekce svítidel sleduje nejnovější technologické inovace v oblasti úspory elektrické energie a i kvalitní materiály, ze kterých se svítidla vyrábějí, jsou šetrné k životnímu prostředí. Užitná i designová hodnota je na špici ve svém oboru a jen těžko je možné najít na této úrovni konkurenci. Místo klasických žárovek, zářivek či výbojek používá kvalitní vysoce výkonné LED diody, kdy je výrobcem garantována minimální ztráta světelného toku v závislosti na délce svícení. Zásadním argumentem pro nákup LED svítidel od firmy PHILIPS může být také udávaná extrémně dlouhá životnost a to až 20 let, což je naprosto nepřekonatelný údaj. Pořizovací cena takových svítidel je sice vyšší, ale v letech se jistě vrátí v závislosti na úspoře elektrické energie až 80 %. Navíc Philips garantuje tuto kvalitu i prodlouženou zárukou na LED zdroj a vinutí 5 letSvítidla Ecomoods

Philips přichází s přelomovým konceptem v úspoře energie v řadě moderních svítidel Ecomoods za příznivou cenu pro spotřebitele. Tato svítidla kombinují moderní stylovost a nadčasovost s nejnovějšími technologiemi pro úsporu energie. V porovnání s klasickými zdroji dokáží uspořit až 80% elektrické energie. Nabízí řešení interiérového osvětlení pro každý prostor. Všechny jeho součásti byly navrženy a vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a odolných materiálů. Objímka s lampou jsou spojeny, svítidlo se snadno instaluje a snižuje množství odpadu, který jinak vzniká při nutnosti nahrazování zvlášť objímky a žárovky. Tím je eliminována zátěž na životní prostředí. Krytí IP20 podle standardu určuje použití výhradně v interiéru.

 

Svítidla Ecomoods Outdoor

Philips přichází s přelomovým konceptem v úspoře energie v řadě moderních svítidel Ecomoods Outdoor za příznivou cenu pro spotřebitele. Tato svítidla kombinují moderní stylovost a nadčasovost s nejnovějšími technologiemi pro úsporu energie. V porovnání s klasickými zdroji dokáží uspořit až 80% elektrické energie. Nabízí řešení venkovního osvětlení pro každé roční období za každého počasí. Všechny jeho součásti byly navrženy a vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a odolných materiálů tak, aby odolaly i nepřízni počasí či slunečnímu záření. Rovněž jsou opatřena krytím IP44 podle standardu, které znamená jeho voděodolnost.Lirio by Philips

Philips přichází z designovou značnou Lirio interiérových svítidel, která kombinuje velmi propracovaný trendy stylkvalitními materiály a moderními technologiemi. Svítidla této řady jsou velmi elegantní, mnohdy nadčasová a především efektně svítí. Stávají se tak obvykle výrazným doplňkem v interiéru, na který jsou jejich majitelé náležitě pyšní. Ne zřídka mají i integrované LED zdroje, čímž zároveň šetří energii.

 

 

Dalber

Španělský výrobce Dalber je specialistou na dětské interiérové osvětlení, kterému se věnuje již od roku 1988. Ať už se jedná o lustry, stropní nebo nástěnná svítidla, anebo jemné noční orientační lampičky. Velmi oblíbené jsou licenční dekory s Disney motivy. V neposlední řadě se ale soustředí i na kvalitu použitých materiálů a preciznost zpracování tak, aby byly tyto produkty bezpečné pro děti. Všechna svítidla splňují přísná kritéria v souladu s normami EU.