HUE Cher ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO s ovladačem 40761/30/P7

Philips

5 390Kč

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
SKLADEM > 10 KS, ihned k odeslání

K nákupu od nás dostanete dárek

LED žárovka s paticí E27 K objednávce od 1500 kč

Závěsné LED svítidlo Philips HUE Cher z kolekce Black&White má neotřelý moderní nadčasový styl s elegantními liniemi v černém provedení. Je dodáváno s bezdrátovým dálkovým ovladačem a stmívačem, pomocí kterého můžete snadno nastavit intenzitu i teplotu světla, jakou zrovna potřebujete. Navíc je tento ovladač kompatibilní i s ostatním Philips HUE osvětlením a lze s ním ovládat až 10 HUE zdrojů, které máte doma. Můžete jej použít i s přemostěním HUE Bridge, který není součástí dodávky. Nyní můžete světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí nastavení světelných rozvrhů. Svit zajišťují integrované vysoce výkonné úsporné LED diody s max. příkonem zdroje 1 x 39 W s efektem rozptýleného světla. Zdroj je součástí svítidla a nelze ho měnit. Teplota chromatičnosti světla je nastavitelná mezi 2200K – 6500K, tedy od hřejivého bílého po chladné, jasné denní světlo. Světlo tak kombinuje možnosti pro osvětlení na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního černého plastu v kombinaci s bílým mléčným o průměru 47,5 cm. Délku zavěšení lze flexibilně nastavit při instalaci od 29 cm do 175 cm. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní technologie jsou zárukou funkčnosti, designu a dlouhé životnosti tohoto prvotřídního svítidla a to až 25 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


Podívejte se na video, jak magické světlo Philips HUE může být.


         


Philips HUE


Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


Podívejte se na video, jak fungují všechny 3 typy Philips HUE.


Krytí IP20


Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

Zdroj součástí balení Ano
Krytí IP20
Trafo Ano
Typ zdroje integrovaný LED zdroj
Napájení 220 V - 240 V
Energetická třída A+
Záruční doba 5 let PHILIPS
Životnost 25 000 hodin
Philips HUE ovladač se stmívačem ANO, součástí dodávky
Barva černá/ bílá
Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200K - 6500K
Hloubka 475 mm
Materiál plast
Maximální příkon 1 x 39 W
Šířka 475 mm
Světelný tok 3000 lm
Výška min. 291 mm - max. 1750 mm

  Recenze tohoto produktu

  x

  Hodnocení produktu

  Doporučujete tento produkt?

  NehodnocenoHvězda
  Počet recenzí:0
  Doporučuje:0% zákazníků
  Zakoupilo:-10+ zákazníků

  0x

  0x

  0x

  0x

  0x

  0x

  Recenze

  Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.